ZYXEL

Termék összehasonlítás (0)


50PORT GIGABIT WEB SMART SWITCH

50PORT GIGABIT WEB SMART SWITCH

Tulajdonságok: Portok: 48 db 10/100/1000BASE-T, 2 db SFP Kapcsolási kapacitás: 100 Gbps MAC cím táb..

171 671 Ft Nettó: 135 174 Ft

ET Sw ZyXEL GS1100-16 16p

ET Sw ZyXEL GS1100-16 16p

- 16 gigabites LAN port GS1100-16-EU0101F KSH szám: 8517620000..

21 946 Ft Nettó: 17 280 Ft

GS-105SV2 5-PORT

GS-105SV2 5-PORT

GS-105SV2-EU0101F ZYXEL - ROUTER DESKTOP GBIT ETHERN MEDIA SWITCH IN..

6 434 Ft Nettó: 5 066 Ft

NXC2500 NXC2500 WLAN CONTROLLER 8-24 AP

NXC2500 NXC2500 WLAN CONTROLLER 8-24 AP

- 64 db AP vezérlése (csak NWA5xxx / 3xxx) - licenszelhető - alap esetben 8 AP-t támogat ..

198 982 Ft Nettó: 156 679 Ft

SP350E UAG BUSINESS WLAN PR.

SP350E UAG BUSINESS WLAN PR.

SP350E-EU0101F ZYXEL - ROUTER NETZWERKDRUCKER NUR FUER UAG4100 IN..

134 383 Ft Nettó: 105 813 Ft

Switch ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbps miniGBIC modul 91-010-204001B

Switch ZyXEL SFP-SX-D 1000Mbps miniGBIC modul 91-010-204001B

- LC csatlakozó felület - 850nm hullámhossz - 550 méteres hatótávolság 91-010-204001B ..

28 164 Ft Nettó: 22 176 Ft

USG40 UTM BDL

USG40 UTM BDL

Security UTM solution: Firewall, VPN: 15x IPSec/SSL (5 default ), 4x 1Gbps (3x LAN/DMZ, 1x WAN), 1x ..

147 833 Ft Nettó: 116 404 Ft

Zyxel  SBG3500-NB Annex-B Wireless N Fiber WAN Small Business Gateway

Zyxel SBG3500-NB Annex-B Wireless N Fiber WAN Small Business Gateway

High Availability WAN 3 WAN interface (VDSL, Ethernet/SFP) options User configurable multi-WAN l..

104 856 Ft Nettó: 82 564 Ft

ZYXEL - ROUTER ARMOR X1-AC2100 AP/RANGE EXT    WAP6806-EU0101F

ZYXEL - ROUTER ARMOR X1-AC2100 AP/RANGE EXT WAP6806-EU0101F

- 4 GbE LAN port - Üzemmódok: Access Point, WLAN Client, WDS, Bridge, Repe..

36 154 Ft Nettó: 28 468 Ft

ZYXEL - ROUTER ES-108A V3 8-PORT DESKT SWITCH  ES-108AV3-EU0101F

ZYXEL - ROUTER ES-108A V3 8-PORT DESKT SWITCH ES-108AV3-EU0101F

ZYXEL - ROUTER FAST ETHERNET-METAL HOUSING IN..

6 694 Ft Nettó: 5 271 Ft

ZYXEL - ROUTER GS-108B V3 8-P DESKTOP SWITCH   GS-108BV3-EU0101F

ZYXEL - ROUTER GS-108B V3 8-P DESKTOP SWITCH GS-108BV3-EU0101F

ZYXEL - ROUTER GIGABIT ETHERNET-METAL HOUSING IN..

9 585 Ft Nettó: 7 547 Ft

ZYXEL - ROUTER GS1100-8HP

ZYXEL - ROUTER GS1100-8HP

GS1100-8HP-EU0101F ZYXEL - ROUTER POE SWITCH IN..

36 619 Ft Nettó: 28 834 Ft

ZYXEL - ROUTER GS1900-24E                      GS1900-24E-EU0101F

ZYXEL - ROUTER GS1900-24E GS1900-24E-EU0101F

ZYXEL - ROUTER WEB-MGM L2 SW. 24 GB PORTS IN..

39 286 Ft Nettó: 30 934 Ft

ZYXEL - ROUTER NAP203 CLOUD AP                 NAP203-ZZ0101F

ZYXEL - ROUTER NAP203 CLOUD AP NAP203-ZZ0101F

ZYXEL - ROUTER . IN..

106 153 Ft Nettó: 83 585 Ft

ZYXEL - ROUTER NBG6515 AC750 GIGABIT ROUTER    NBG6515-EU0101F

ZYXEL - ROUTER NBG6515 AC750 GIGABIT ROUTER NBG6515-EU0101F

Tulajdonságok: Lassú vezeték nélküli sebességet tapasztal a kedvenc új mobil készülékén? Adja meg ne..

19 562 Ft Nettó: 15 403 Ft

Tételek: 1 - 15 / 195 (13 oldal)


Wlan-ok.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2019

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél