Optikai modul


ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM ex.2190

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM ex.21...

Gyá,rtó,: ExtraLink, Termé,kosztá,ly: Switch kiegé,szí,tők, T&ia...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 4 122 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 4 205 Ft

Ubiquiti, U Fiber, Multi-Mode SFP Modul, 1G, 20db - csak HUSZASÁVAL RENDELHETŐ UF-MM-1G-20

Ubiquiti, U Fiber, Multi-Mode SFP Modul, 1G, 20db - csak HUSZASÁVAL RE...

UF-MM-1G-20 KSH szám: 85177000

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 3 825 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 3 902 Ft

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM ex.2183

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM ex....

Gyá,rtó,: ExtraLink, Termé,kosztá,ly: Switch kiegé,szí,tők, T&ia...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 4 294 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 4 380 Ft

TP-LINK TL-SM321B WDM modul

TP-LINK TL-SM321B WDM modul

MÉDIA KONVERTER ÉS MODUL Szabványok és protokollok IEEE 802.3z, CSMA/CD, TC...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 4 308 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 4 394 Ft

Ubiquiti UF-MM-1G-OEM - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, UF-MM-1G-OEM /db CSAK PÁRBAN RENDELHETŐ

Ubiquiti UF-MM-1G-OEM - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, UF-MM-1G-OEM /...

nincs info...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 4 184 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 4 268 Ft

TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC Module

TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC Module

MÉDIA KONVERTER ÉS MODUL Szabványok és protokollok IEEE 802.3z, CSMA/CD, TC...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 027 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 6 148 Ft

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module

Garancia : 24 hónap saját TL-SM311LM

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 372 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 6 499 Ft

Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi,(Párban rendelhető) UF-SM-1G-S-sárga 1db

Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi,(Párban re...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 105 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 6 227 Ft

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up ...

Routerek, routerboardok, tartozékok és kiegészítők

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 695 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 6 829 Ft

TP-LINK Switch SFP+ Modul 10GBase-SR + LC adóvevő, TL-SM5110-SR TL-SM5110-SR

TP-LINK Switch SFP+ Modul 10GBase-SR + LC adóvevő, TL-SM5110-SR TL-SM5...

DDM Yes SFP-MSA Yes Hot Swappable Yes TR...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 7 032 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 7 173 Ft

ExtraLink YT-SFP+-SR 10GbE SFP+ SR-LC (Multi-Mode) 850nm 300m ex.2244

ExtraLink YT-SFP+-SR 10GbE SFP+ SR-LC (Multi-Mode) 850nm 300m ex.2244

Gyá,rtó,: ExtraLink, Termé,kosztá,ly: Switch kiegé,szí,tők, T&ia...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 7 197 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 7 341 Ft

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - UF-MM-1G

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - U...

Hálózat csatolófelület típus SFP Maximális adatátviteli sebesség 1...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 7 104 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 7 246 Ft

Digitus Digitus SFP+ 10G Dac cable 0,5m allnet, cisco, D-link, Edimax, Ethe DN-81220

Digitus Digitus SFP+ 10G Dac cable 0,5m allnet, cisco, D-link, Edimax,...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 7 374 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 7 521 Ft

Ubiquiti UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G UF-MM-10G /db

Ubiquiti UF-MM-10G - U Fiber, Multi-Mode Module, 10G UF-MM-10G /db

nincs info...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 7 857 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 8 015 Ft

Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper Transceiver Module - single pack UF-RJ45-1G

Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper Transceiver Module - single ...

Gyá,rtó,: Ubiquiti Networks,...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 8 164 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 8 327 Ft

Tételek: 1 - 15 / 68 (5 oldal)


Wlan-ok.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2022

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél