Optikai modul


EXTRALINK SC/UPC SIMPLEX ADAPTER BLUE ex.2169

EXTRALINK SC/UPC SIMPLEX ADAPTER BLUE ex.2169

Gyártó: ExtraLink, Termékosztály: Csatlakozó | toldó | törésgátló, Dugó, csatlakozó típusa: SC/UPC, ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 157 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 161 Ft

EXTRALINK ADAPTER SM SC/PC SIMPLEX BLUE ex.2633

EXTRALINK ADAPTER SM SC/PC SIMPLEX BLUE ex.2633

Gyártó: ExtraLink,

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 206 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 210 Ft

ExtraLink 1G SFP LC LX 20km SMF XCVR (J4859D) EX.15043

ExtraLink 1G SFP LC LX 20km SMF XCVR (J4859D) EX.15043

Gyártó: ExtraLink;

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 3 204 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 3 268 Ft

Ubiquiti UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, UF-MM-1G-OEM

Ubiquiti UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, UF-MM-1G-OEM

nincs info...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 3 125 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 3 188 Ft

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM ex.2190

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM ex.21...

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP modul; További információk: 1.25G, ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 4 094 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 4 176 Ft

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM ex.2183

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM ex....

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP modul; További információk: 1.25G, ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 4 478 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 4 568 Ft

Extralink-SFP modul, BiDi, SC csatlakozó, 1.25G, WDM 1310/1550nm 20km, single mode - PÁRBAN RENDELHETŐ EX.2213 - 1db

Extralink-SFP modul, BiDi, SC csatlakozó, 1.25G, WDM 1310/1550nm 20km,...

nincs info

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 4 526 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 4 617 Ft

Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi,(Párban rendelhető) UF-SM-1G-S-kék 1db

Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi,(Párban re...

nincs info

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 4 630 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 4 722 Ft

Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi,(Párban rendelhető) UF-SM-1G-S-sárga 1db

Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi,(Párban re...

nincs info

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 4 630 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 4 722 Ft

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up ...

Routerek, routerboardok, tartozékok és kiegészítők

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 5 521 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 5 631 Ft

Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper Transceiver Module - single pack UF-RJ45-1G

Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper Transceiver Module - single ...

Gyártó: Ubiquiti Networks;...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 5 842 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 5 959 Ft

WINTOP SFP modul MM 1Gbps 0,55km LC dlx

WINTOP SFP modul MM 1Gbps 0,55km LC dlx

Alapadatok : Típus : SFP modul

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 345 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 6 472 Ft

Ubiquiti UDC-1 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 1m UDC-1

Ubiquiti UDC-1 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 1m UDC-1

Gyártó: Ubiquiti Networks;...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 821 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 6 957 Ft

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module

Kivitel: Kábeles Topológia: Médiakonverter Támogatott szabványok: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z A követk...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 746 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 6 881 Ft

TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC Module

TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC Module

TP-Link TL-SM311LS MiniGBIC modul. Azonosító: TL-SM311LS. Tipus: MiniGBIC modul. Port: n.a.. Fast et...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 916 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 7 055 Ft

Tételek: 1 - 15 / 139 (10 oldal)


Wlan-ok.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2019

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél