Optikai modul


EXTRALINK SC/UPC SIMPLEX ADAPTER BLUE ex.2169

EXTRALINK SC/UPC SIMPLEX ADAPTER BLUE ex.2169

Gyártó: ExtraLink, Termékosztály: Csatlakozó | toldó | törésgátló, Dugó, csatlakozó típusa: SC/UPC, ...

Listaár: 154 Ft

EXTRALINK ADAPTER SM SC/PC SIMPLEX BLUE ex.2633

EXTRALINK ADAPTER SM SC/PC SIMPLEX BLUE ex.2633

Gyártó: ExtraLink,

Listaár: 204 Ft

EXTRALINK SC/APC SIMPLEX ADAPTER GREEN ex.2114

EXTRALINK SC/APC SIMPLEX ADAPTER GREEN ex.2114

Gyártó: ExtraLink,

Listaár: 208 Ft

EXTRALINK SC ADAPTER SIMPLEX GREY ex.2077

EXTRALINK SC ADAPTER SIMPLEX GREY ex.2077

Gyártó: ExtraLink, Termékosztály: Csatlakozó | toldó | törésgátló, Dugó, csatlakozó típusa: SC-simpl...

Listaár: 216 Ft

EXTRALINK SC/APC DUPLEX SM ADAPTER ex.2084

EXTRALINK SC/APC DUPLEX SM ADAPTER ex.2084

Gyártó: ExtraLink, Termékosztály: Csatlakozó | toldó | törésgátló, Dugó, csatlakozó típusa: SC/APC, ...

Listaár: 279 Ft

EXTRALINK LC/UPC SIMPLEX SM ADAPTER ex.3500

EXTRALINK LC/UPC SIMPLEX SM ADAPTER ex.3500

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Csatlakozó toldó törésgátló; Dugó, csatlakozó típusa: LC-simpe...

Listaár: 301 Ft

EXTRALINK LC/APC DUPLEX SM ADAPTER SC TYPE ex.2695

EXTRALINK LC/APC DUPLEX SM ADAPTER SC TYPE ex.2695

Gyártó: ExtraLink, Termékosztály: Csatlakozó | toldó | törésgátló, Dugó, csatlakozó típusa: LC-duple...

Listaár: 305 Ft

EXTRALINK SC/UPC DUPLEX MM ADAPTER ex.2848

EXTRALINK SC/UPC DUPLEX MM ADAPTER ex.2848

Gyártó: ExtraLink, Termékosztály: Csatlakozó | toldó | törésgátló, Dugó, csatlakozó típusa: SC/UPC, ...

Listaár: 338 Ft

Delock Keystone Module LC Duplex female  LC Duplex female multi-mode 86347

Delock Keystone Module LC Duplex female LC Duplex female multi-mode 8...

Gyártó: Delock,

Listaár: 1 302 Ft

Delock Keystone module LC Duplex female  LC Duplex female single-mode 86357

Delock Keystone module LC Duplex female LC Duplex female single-mode ...

Gyártó: Delock, Termékosztály: Komplett aljzat eleme, Komplett aljzat típusa: Modul adapter, Csatlak...

Listaár: 1 591 Ft

Ubiquiti UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, UF-MM-1G-OEM

Ubiquiti UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, UF-MM-1G-OEM

nincs info...

Listaár: 3 140 Ft

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM ex.2190

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM ex.21...

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP modul; További információk: 1.25G, ...

Listaár: 4 012 Ft

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - UF-MM-1G

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - U...

Gyártó: Ubiquiti Networks,

Listaár: 3 520 Ft

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM ex.2183

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM ex....

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP modul; További információk: 1.25G, ...

Listaár: 4 456 Ft

Tételek: 1 - 15 / 135 (9 oldal)