Optikai modul


ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM ex.2183

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM ex....

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP modul; További információk: 1.25G, ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 4 478 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 4 568 Ft

UBIQUITI Single-Mode Module, 1G, BiDi OEM Kék  (Párban rendelhető) UF-SM-1G-S-OEM-Kék 1db

UBIQUITI Single-Mode Module, 1G, BiDi OEM Kék (Párban rendelhető) UF-...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 4 060 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 4 141 Ft

Ubiquiti UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, UF-MM-1G-OEM

Ubiquiti UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, UF-MM-1G-OEM

nincs info...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 4 235 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 4 320 Ft

Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi,(Párban rendelhető) UF-SM-1G-S-kék 1db

Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi,(Párban re...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 4 557 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 4 648 Ft

Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi,(Párban rendelhető) UF-SM-1G-S-sárga 1db

Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi,(Párban re...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 4 557 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 4 648 Ft

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up ...

Routerek, routerboardok, tartozékok és kiegészítők

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 5 623 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 5 735 Ft

Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper Transceiver Module - single pack UF-RJ45-1G

Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper Transceiver Module - single ...

Gyártó: Ubiquiti Networks;...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 5 754 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 5 869 Ft

WINTOP SFP modul MM 1Gbps 0,55km LC dlx

WINTOP SFP modul MM 1Gbps 0,55km LC dlx

Alapadatok : Típus : SFP modul

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 345 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 6 472 Ft

Digitus Digitus SFP+ 10G Dac cable 0,5m allnet, cisco, D-link, Edimax, Ethe DN-81220

Digitus Digitus SFP+ 10G Dac cable 0,5m allnet, cisco, D-link, Edimax,...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 463 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 6 592 Ft

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module

Garancia : 24 hónap saját TL-SM311LM

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 548 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 6 679 Ft

TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC Module

TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC Module

MÉDIA KONVERTER ÉS MODUL Szabványok és protokollok IEEE 802.3z, CSMA/CD, TC...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 877 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 7 015 Ft

ExtraLink YT-SFP+-SR 10GbE SFP+ SR-LC (Multi-Mode) 850nm 300m ex.2244

ExtraLink YT-SFP+-SR 10GbE SFP+ SR-LC (Multi-Mode) 850nm 300m ex.2244

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP+ 10GbE Module SR (LC); További info...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 7 108 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 7 250 Ft

Ubiquiti UDC-1 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 1m UDC-1

Ubiquiti UDC-1 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 1m UDC-1

Gyártó: Ubiquiti Networks;...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 704 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 6 838 Ft

SFP Module Multi módusú optika, csatlakozó LC ,Gigabit Ethernet 1.25G, 850nm, 550M reach, 0~70temp. range, with Digital GP-8524-S5CD-HP

SFP Module Multi módusú optika, csatlakozó LC ,Gigabit Ethernet 1.25G,...

nincs info...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 7 811 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 7 967 Ft

WINTOP SFP modul SM 1Gbps 20km LC dlx

WINTOP SFP modul SM 1Gbps 20km LC dlx

Alapadatok : Típus : SFP modul

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 7 811 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 7 967 Ft

Tételek: 1 - 15 / 110 (8 oldal)


Wlan-ok.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2020

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél