Tisztelt Vásárlóink!
A kialakult vírushelyzetre való tekintettel - Magyarország Kormányának rendelkezése alapján - vecsési üzletünk 2020.03.17-től határozatlan ideig, munkanapokon a normál nyitvatartás szerinti 18 óra helyett csak 15 óráig tart nyitva. Természetesen webáruházunk továbbra is 0-24 óráig, a hét minden napján fogadja a rendeléseket és azokat változatlanul a megszokott rendben kezeljük. A korlátozás kizárólag a bolti nyitvatartást érinti.
Továbbá a futárszolgálat nem adhat át rendelést olyan helyszínen, illetve címen, ahol a kihelyezett hatósági jelzés alapján járványügyi megfigyelés alatt álló személy tartózkodik.
Megértésüket köszönjük.

Optikai modul


EXTRALINK ADAPTER SM SC/PC SIMPLEX BLUE ex.2633

EXTRALINK ADAPTER SM SC/PC SIMPLEX BLUE ex.2633

Gyártó: ExtraLink; ex.2633

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 216 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 220 Ft

EXTRALINK SC/UPC SIMPLEX ADAPTER BLUE ex.2169

EXTRALINK SC/UPC SIMPLEX ADAPTER BLUE ex.2169

Gyártó: ExtraLink; ex.2169

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 234 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 238 Ft

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM ex.2183

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM ex....

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP modul; További információk: 1.25G, ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 3 341 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 3 408 Ft

Ubiquiti UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, UF-MM-1G-OEM

Ubiquiti UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, UF-MM-1G-OEM

nincs info...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 2 936 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 2 994 Ft

Qoltec Splitter 1x8   1.5m   0.9mm   G.657A   SingleMode 54204

Qoltec Splitter 1x8 1.5m 0.9mm G.657A SingleMode 54204

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Száloptikai kábelek - szplitterek; Folyamatos teljesítmény: 0.3 Watt;...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 4 091 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 4 172 Ft

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM ex.2190

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM ex.21...

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP modul; További információk: 1.25G, ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 4 211 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 4 296 Ft

ExtraLink 1G SFP LC LX 20km SMF XCVR (J4859D) EX.15043

ExtraLink 1G SFP LC LX 20km SMF XCVR (J4859D) EX.15043

Gyártó: ExtraLink; EX.15043

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 4 300 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 4 386 Ft

ExtraLink 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR (J4858D) EX.15050

ExtraLink 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR (J4858D) EX.15050

Gyártó: ExtraLink; EX.15050

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 4 300 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 4 386 Ft

UBIQUITI Single-Mode Module, 1G, BiDi OEM Kék  (Párban rendelhető) UF-SM-1G-S-OEM-Kék 1db

UBIQUITI Single-Mode Module, 1G, BiDi OEM Kék (Párban rendelhető) UF-...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 4 938 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 5 037 Ft

EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1310/1550NM 20KM LC - PAIR - singlemode fiber ex.6204

EXTRALINK SFP 1.25G WDM 1310/1550NM 20KM LC - PAIR - singlemode fiber ...

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP modul; További információk: 1.25G, ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 118 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 6 240 Ft

WINTOP SFP modul MM 1Gbps 0,55km LC dlx

WINTOP SFP modul MM 1Gbps 0,55km LC dlx

Alapadatok : Típus : SFP modul

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 345 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 6 472 Ft

Digitus Digitus SFP+ 10G Dac cable 0,5m allnet, cisco, D-link, Edimax, Ethe DN-81220

Digitus Digitus SFP+ 10G Dac cable 0,5m allnet, cisco, D-link, Edimax,...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 463 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 6 592 Ft

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up ...

Routerek, routerboardok, tartozékok és kiegészítők

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 163 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 6 287 Ft

ExtraLink SFP 1.25G WDM 1310/1550NM 20KM SC - PAIR - singlemode fiber ex.2213

ExtraLink SFP 1.25G WDM 1310/1550NM 20KM SC - PAIR - singlemode fiber ...

Gyártó: ExtraLink; ex.2213

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 532 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 6 662 Ft

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module

Garancia : 24 hónap saját TL-SM311LM

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 580 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 6 711 Ft

Tételek: 1 - 15 / 179 (12 oldal)


Wlan-ok.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2020

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél