Média konverter


TP-LINK MC220L 1000M media Converter

TP-LINK MC220L 1000M media Converter

TP-Link MC220L média konverter, Azonosító: MC220L, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SFP, 1x ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 520 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 6 651 Ft

TPLink Konv. MC111CS single-mode SCfiber

TPLink Konv. MC111CS single-mode SCfiber

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 541 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 6 671 Ft

TP-Link MC100CM 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter

TP-Link MC100CM 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter

TP-Link MC100CM média konverter, Azonosító: MC100CM, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC fib...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 8 442 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 8 611 Ft

TP-LINK MC110CS Fast Ethernet Media Converter

TP-LINK MC110CS Fast Ethernet Media Converter

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 10 182 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 10 385 Ft

TP-LINK MC112CS single-mode 100M fiber Converter

TP-LINK MC112CS single-mode 100M fiber Converter

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 10 182 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 10 385 Ft

TP-LINK MC210CS Media konverter 10/100/1000, Single mode

TP-LINK MC210CS Media konverter 10/100/1000, Single mode

Támogatott szabványok: IEEE 802.3 ab/IEEE 802.3 z. Csatlakozó: 1 SC fiber optic, 1 RJ45 jack. Max. t...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 11 626 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 11 858 Ft

SC&T 1 csatornás jeltovábbító fekete /TTA111AVR-2/

SC&T 1 csatornás jeltovábbító fekete /TTA111AVR-2/

Tulajdonságok: Kép, hang, tápfeszültség és PTZ kamera távvezérlőjelek átvitelére alkalmas Adatprot...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 11 802 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 12 038 Ft

Digitus Fast Ethernet média konverter, SC / RJ45 DN-82020-1

Digitus Fast Ethernet média konverter, SC / RJ45 DN-82020-1

Gyártó: DIGITUS, Termékosztály: Média konverter, Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1: FastEt...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 11 908 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 12 146 Ft

TP-LINK MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter

TP-LINK MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter

• TP-Link MC200CM média konverter • Azonosító: MC200CM • Felület: Médiakonverter • Csatlakozás: 1x S...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 12 064 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 12 305 Ft

MikroTik FTC Media Converter 1000BaseT(RJ45) / 1000BaseSX/L, 802.3af/at PoE supp MT RBFTC11

MikroTik FTC Media Converter 1000BaseT(RJ45) / 1000BaseSX/L, 802.3af/a...

The FTC is a simple Fiber to Copper converter. Unlike many other media converters available on marke...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 13 057 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 13 318 Ft

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm 506502

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km...

Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Média konverter; Magasság: 26 mm; Szélesség: 70...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 15 762 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 16 077 Ft

ASSMANN - DATACOM VGA UTP EXTENDERCEIVER UNIT

ASSMANN - DATACOM VGA UTP EXTENDERCEIVER UNIT

Gyártó: DIGITUS; DS-53450

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 16 102 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 16 424 Ft

WINTOP WT-8110GSA-11-20-AS SM 100/1000Mbps 20km SC/RJ45 Optikai média konverter

WINTOP WT-8110GSA-11-20-AS SM 100/1000Mbps 20km SC/RJ45 Optikai média ...

Single mode, gigabites, duplex optikai kommunikáció kialakítására alkalmas konverter maximum 20...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 16 488 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 16 818 Ft

LinkEasy Mini Gigabit Ethernet média konverter, SM 1310nm, 20km (SC), -20~65C MMC-GE-SM-20SC

LinkEasy Mini Gigabit Ethernet média konverter, SM 1310nm, 20km (SC), ...

A kép illusztráció. A termék ettől a valóságban eltérhet. MMC-GE-SM-20SC KSH szám: 8517620000...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 20 081 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 20 483 Ft

CTC Union FMC-1001S 10/100/1000Base-T to 100/1000Base-X SFP fémházas média konverter FMC-1001S

CTC Union FMC-1001S 10/100/1000Base-T to 100/1000Base-X SFP fémházas m...

A kép illusztráció. A termék ettől a valóságban eltérhet. FMC-1001S KSH szám: 8517620000

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 21 998 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 22 438 Ft

Tételek: 1 - 15 / 26 (2 oldal)


Wlan-ok.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2020

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél