Média konverter


TP-LINK MC220L 1000M media Converter

TP-LINK MC220L 1000M media Converter

TP-Link MC220L média konverter, Azonosító: MC220L, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SFP, 1x ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 8 755 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 8 930 Ft

Mini Fast Ethernet média konverter, SM BiDi, Tx:1550nm, Rx:1310nm, 20km (SC), -20~65C MMC-FE-SFD-20SC

Mini Fast Ethernet média konverter, SM BiDi, Tx:1550nm, Rx:1310nm, 20k...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 8 782 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 8 958 Ft

TP-LINK MC112CS single-mode 100M fiber Converter

TP-LINK MC112CS single-mode 100M fiber Converter

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 10 879 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 11 096 Ft

TPLink Konv. MC111CS single-mode SCfiber

TPLink Konv. MC111CS single-mode SCfiber

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 10 947 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 11 166 Ft

SC&T 1 csatornás jeltovábbító fekete /TTA111AVR-2/

SC&T 1 csatornás jeltovábbító fekete /TTA111AVR-2/

Tulajdonságok: Kép, hang, tápfeszültség és PTZ kamera távvezérlőjelek átvitelére alkalmas Adatprot...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 11 590 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 11 822 Ft

TP-LINK MC110CS Fast Ethernet Media Converter

TP-LINK MC110CS Fast Ethernet Media Converter

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 12 611 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 12 863 Ft

Delock 100Base-FX SC SM média konverter (86443)

Delock 100Base-FX SC SM média konverter (86443)

Tulajdonságok: Mérete: 74 x 51 x 20 mm Csatlakozók: SC Duplex 100Base-FX, RJ45 10/100Base-T Hatótá...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 13 485 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 13 755 Ft

TP-Link MC100CM 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter

TP-Link MC100CM 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter

TP-Link MC100CM média konverter, Azonosító: MC100CM, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC fib...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 14 383 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 14 670 Ft

Delock média konverter 100Base-FX SC egyes mód, 1310 nm, 20 km 86215

Delock média konverter 100Base-FX SC egyes mód, 1310 nm, 20 km 86215

Termékleírás Ez a Delock Fast Ethernet Média Konvertert használhatja, hogy kibővítse hálózatát egy ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 14 911 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 15 209 Ft

TP-LINK MC210CS Media konverter 10/100/1000, Single mode

TP-LINK MC210CS Media konverter 10/100/1000, Single mode

Támogatott szabványok: IEEE 802.3 ab/IEEE 802.3 z. Csatlakozó: 1 SC fiber optic, 1 RJ45 jack. Max. t...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 14 936 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 15 235 Ft

TP-LINK MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter

TP-LINK MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter

• TP-Link MC200CM média konverter • Azonosító: MC200CM • Felület: Médiakonverter • Csatlakozás: 1x S...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 15 113 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 15 415 Ft

Delock Media Converter 1000Base-SX SC MM 850 nm 550 m compact 86442

Delock Media Converter 1000Base-SX SC MM 850 nm 550 m compact 86442

Termék leírás Ez a Gigabit Ethernet Média konverter kiegészíti a hálózatod egy optikai üvegszálas in...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 15 855 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 16 172 Ft

Digitus Fast Ethernet média konverter, SC / RJ45 DN-82020-1

Digitus Fast Ethernet média konverter, SC / RJ45 DN-82020-1

Gyártó: DIGITUS, Termékosztály: Média konverter, Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1: FastEt...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 15 862 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 16 180 Ft

Média konverter Bi-Di (egyszálas), 10/100/1000Base-T, SM, SC csatlakozó, Tx:1310/Rx:1550, 20km, külső 5V PSU LE-10-100-1000-SF-S20-35

Média konverter Bi-Di (egyszálas), 10/100/1000Base-T, SM, SC csatlakoz...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 16 116 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 16 439 Ft

Média konverter Bi-Di (egyszálas), 10/100/1000Base-T, SM, SC csatlakozó, Tx:1550/Rx:1310, 20km, külső 5V PSU LE-10-100-1000-SF-S20-53

Média konverter Bi-Di (egyszálas), 10/100/1000Base-T, SM, SC csatlakoz...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 16 116 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 16 439 Ft

Tételek: 1 - 15 / 29 (2 oldal)


Wlan-ok.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2022

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél