Média konverter


TP-LINK MC220L 1000M media Converter

TP-LINK MC220L 1000M media Converter

• TP-Link MC220L média konverter. • Azonosító: MC220L. • Felület: Médiakonverter. • Csatlakozás: 1x ...

Listaár: 6 850 Ft

EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER 1X SFP 1000M 1X RJ45 1000M ex.3296

EXTRALINK SEDIR FIBER ETHERNET MEDIA CONVERTER 1X SFP 1000M 1X RJ45 10...

Gyártó: ExtraLink, Termékosztály: Média konverter, Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1: SFP ...

Listaár: 7 955 Ft

TP-Link MC100CM 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter

TP-Link MC100CM 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter

  10/100 Mbps RJ45 – 100 Mbps többszörös üzemmó

Listaár: 9 604 Ft

TP-LINK MC110CS Fast Ethernet Media Converter

TP-LINK MC110CS Fast Ethernet Media Converter

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. . LE...

Listaár: 9 604 Ft

TP-LINK MC112CS single-mode 100M fiber Converter

TP-LINK MC112CS single-mode 100M fiber Converter

• TP-Link MC112CS média konverter. • Azonosító: MC112CS • Felület: Médiakonverter • Csatlakozás: 1x ...

Listaár: 9 902 Ft

TPLink Konv. MC111CS single-mode SCfiber

TPLink Konv. MC111CS single-mode SCfiber

TP-Link MC111CS média konverter, Azonosító: MC111CS, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC fib...

Listaár: 10 164 Ft

DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45 / SC DN-82022

DIGITUS Professional Bidirectional Fast Ethernet Media Converter, RJ45...

Gyártó: DIGITUS,

Listaár: 11 303 Ft

SC&T 1 csatornás jeltovábbító fekete /TTA111AVR-2/

SC&T 1 csatornás jeltovábbító fekete /TTA111AVR-2/

Tulajdonságok: Kép, hang, tápfeszültség és PTZ kamera távvezérlőjelek átvitelére alkalmas Adatproto...

Listaár: 11 482 Ft

LevelOne Média Konverter - GVT-2000 (10/100/1000BASE-T to 1000BASE-X SFP Konverter, fekete)

LevelOne Média Konverter - GVT-2000 (10/100/1000BASE-T to 1000BASE-X S...

HALLEV540678 GVT-2000 Média Konverter - Transfers data from 10/100Base-TX copper to fiber interfaces...

Listaár: 11 576 Ft

Digitus média konverter 10/100TX MM SC /LCONA100MULTISC/

Digitus média konverter 10/100TX MM SC /LCONA100MULTISC/

Tulajdonságok: Optikai konverter segítségével meglévő rezes hálózatát bővítheti optikai kapcsolatokk...

Listaár: 11 763 Ft

Digitus média konverter 10/100TX MM ST /LCONA100MULTI/

Digitus média konverter 10/100TX MM ST /LCONA100MULTI/

Tulajdonságok: Optikai konverter segítségével meglévő rezes hálózatát bővítheti optikai kapcsolatokk...

Listaár: 11 763 Ft

TP-LINK MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter

TP-LINK MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter

• TP-Link MC200CM média konverter • Azonosító: MC200CM • Felület: Médiakonverter • Csatlakozás: 1x S...

Listaár: 12 022 Ft

TP-LINK MC210CS Media konverter 10/100/1000, Single mode

TP-LINK MC210CS Media konverter 10/100/1000, Single mode

1000 Mbps RJ45 – 1000 Mbps egyszeres üzemmódú SC sz&aa

Listaár: 12 224 Ft

Tételek: 1 - 15 / 46 (4 oldal)