Média konverter


TP-LINK MC220L 1000M media Converter

TP-LINK MC220L 1000M media Converter

TP-Link MC220L média konverter, Azonosító: MC220L, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SFP, 1x ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 5 361 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 5 468 Ft

TP-Link MC100CM 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter

TP-Link MC100CM 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter

TP-Link MC100CM média konverter, Azonosító: MC100CM, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC fib...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 7 720 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 7 874 Ft

TP-LINK MC110CS Fast Ethernet Media Converter

TP-LINK MC110CS Fast Ethernet Media Converter

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 8 490 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 8 660 Ft

TP-LINK MC112CS single-mode 100M fiber Converter

TP-LINK MC112CS single-mode 100M fiber Converter

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 8 866 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 9 043 Ft

TPLink Konv. MC111CS single-mode SCfiber

TPLink Konv. MC111CS single-mode SCfiber

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 8 866 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 9 043 Ft

TP-LINK MC210CS Media konverter 10/100/1000, Single mode

TP-LINK MC210CS Media konverter 10/100/1000, Single mode

Támogatott szabványok: IEEE 802.3 ab/IEEE 802.3 z. Csatlakozó: 1 SC fiber optic, 1 RJ45 jack. Max. t...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 9 700 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 9 894 Ft

TP-LINK MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter

TP-LINK MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter

• TP-Link MC200CM média konverter • Azonosító: MC200CM • Felület: Médiakonverter • Csatlakozás: 1x S...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 10 806 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 11 023 Ft

Digitus Fast Ethernet média konverter, SC / RJ45 DN-82020-1

Digitus Fast Ethernet média konverter, SC / RJ45 DN-82020-1

Gyártó: DIGITUS, Termékosztály: Média konverter, Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1: FastEt...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 10 899 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 11 117 Ft

MikroTik FTC Media Converter 1000BaseT(RJ45) / 1000BaseSX/L, 802.3af/at PoE supp MT RBFTC11

MikroTik FTC Media Converter 1000BaseT(RJ45) / 1000BaseSX/L, 802.3af/a...

The FTC is a simple Fiber to Copper converter. Unlike many other media converters available on marke...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 14 167 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 14 450 Ft

Dahua PFS3102-1T Ethernet/optika média konverrter,1x gigabit RJ45, 1x SFP gigabit, 12VDC

Dahua PFS3102-1T Ethernet/optika média konverrter,1x gigabit RJ45, 1x ...

       BIZDAHPFS31021T KSH szám: 85258019310

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 14 036 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 14 317 Ft

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km 1310nm 506502

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM SC) 2km...

Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Média konverter; Magasság: 26 mm; Szélesség: 70...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 14 936 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 15 235 Ft

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km 1310nm 506519

Intellinet média konverter 10/100Base-TX RJ45 / 100Base-FX (MM ST) 2km...

Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Média konverter; Magasság: 26 mm; Szélesség: 70...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 15 710 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 16 024 Ft

ASSMANN - DATACOM VGA UTP EXTENDERCEIVER UNIT

ASSMANN - DATACOM VGA UTP EXTENDERCEIVER UNIT

Gyártó: DIGITUS; DS-53450

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 19 150 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 19 533 Ft

ASSMANN - DATACOM VGA UTP EXTENDER TRANSM UNIT    DS-53420

ASSMANN - DATACOM VGA UTP EXTENDER TRANSM UNIT DS-53420

Gyártó: DIGITUS; DS-53420

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 21 986 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 22 426 Ft

TP-LINK Switch Modul 2x10G SFP, TX432 TX432

TP-LINK Switch Modul 2x10G SFP, TX432 TX432

MÉDIA KONVERTER ÉS MODUL Szabványok IEEE 802.3ae, IEEE 802.3aq, SFF-8431 ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 21 990 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 22 430 Ft

Tételek: 1 - 15 / 34 (3 oldal)


Wlan-ok.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2019

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél