Média konverter


D-LINK 10/100  to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

D-LINK 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

D-Link DMC-300SC média konverter, Azonosító: DMC-300SC, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 30 419 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 31 027 Ft

Intellinet média konverter 1000Base-T RJ45 / 1000Base-SX (MM SC) 220m 850nm 506533

Intellinet média konverter 1000Base-T RJ45 / 1000Base-SX (MM SC) 220m ...

Gyártó: Intellinet Network Solutions, Termékosztály: Média konverter, Magasság: 26 mm, Szélesség: 70...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 38 873 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 39 651 Ft

Delock Media Converter 1000Base-SX SC MM 850 nm 550 m compact 86442

Delock Media Converter 1000Base-SX SC MM 850 nm 550 m compact 86442

Termék leírás Ez a Gigabit Ethernet Média konverter kiegészíti a hálózatod egy optikai üvegszálas in...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 39 868 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 40 665 Ft

KTI média konverter 100BaseTX - 100BaseFX ST

KTI média konverter 100BaseTX - 100BaseFX ST

A mé,diakonverterek optikai (fiber) jelből csiná,lnak á,ltalá,nos, ré,...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 39 966 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 40 765 Ft

D-LINK 10/100  to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

D-LINK 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

D-Link DMC-515SC média konverter, Azonosító: DMC-515SC, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 54 994 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 56 093 Ft

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

D-Link DMC-700SC média konverter, Azonosító: DMC-700SC, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 58 958 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 60 138 Ft

D-Link DMC‑700SC 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter DMC-700SC/E

D-Link DMC‑700SC 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converte...

D-Link GigabitEthernet 1000BaseT (RJ45)-1000BaseSX MM (SC-Duplex)-550m konverter DMC-700SC/E DMC-70...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 70 769 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 72 185 Ft

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter

Description This Media Converter can be used by itself or installed in a chassis and converts betwe...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 123 276 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 125 742 Ft

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter - UTP to Singlemode Fiber Media Converter - SC Fiber connector - Distance up to 10km - Includes Power Supply for standalone use

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter - UTP t...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 144 700 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 147 594 Ft

Tételek: 16 - 24 / 24 (2 oldal)


Wlan-ok.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2021

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél