Média konverter


CTC Union FMC-1001S 10/100/1000Base-T to 100/1000Base-X SFP fémházas média konverter FMC-1001S

CTC Union FMC-1001S 10/100/1000Base-T to 100/1000Base-X SFP fémházas m...

A kép illusztráció. A termék ettől a valóságban eltérhet. FMC-1001S KSH szám: 8517620000

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 21 998 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 22 438 Ft

Dahua PFS3102-1T Ethernet/optika média konverrter,1x gigabit RJ45, 1x SFP gigabit, 12VDC

Dahua PFS3102-1T Ethernet/optika média konverrter,1x gigabit RJ45, 1x ...

       BIZDAHPFS31021T KSH szám: 85258019310

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 22 807 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 23 263 Ft

STARTECH GB FIBER SFP TRANSCEIVER SM LC  SFPGLCLHSMST

STARTECH GB FIBER SFP TRANSCEIVER SM LC SFPGLCLHSMST

STARTECH IN

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 22 948 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 23 407 Ft

STARTECH MM FIBER MEDIA CONVERTER ST     MCM110ST2EU

STARTECH MM FIBER MEDIA CONVERTER ST MCM110ST2EU

STARTECH IN

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 23 489 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 23 958 Ft

KTI média konverter 100BaseTX - 100BaseFX ST

KTI média konverter 100BaseTX - 100BaseFX ST

A médiakonverterek optikai (fiber) jelből csinálnak általános, réz (RJ-45) vezeték által továbbíthat...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 26 991 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 27 531 Ft

D-LINK 10/100  to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

D-LINK 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

D-Link DMC-300SC média konverter, Azonosító: DMC-300SC, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 27 379 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 27 926 Ft

ASSMANN - NETWORK DIGITUS GIGABIT MEDIA CONVERTER DN-82110-1

ASSMANN - NETWORK DIGITUS GIGABIT MEDIA CONVERTER DN-82110-1

ASSMANN - NETWORK RJ45/ST GR

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 31 500 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 32 130 Ft

Digitus Gigabit Ethernet média konverter, SC / RJ45 DN-82120-1

Digitus Gigabit Ethernet média konverter, SC / RJ45 DN-82120-1

Digitus DN-82120-1 Gigabit Media konverter, Azonosító: DN-82120-1, Felület: n.a., Csatlakozás: 1x RJ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 31 680 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 32 314 Ft

ASSMANN - NETWORK DIGITUS GIGABIT MEDIA CONVERTER DN-82121-1

ASSMANN - NETWORK DIGITUS GIGABIT MEDIA CONVERTER DN-82121-1

ASSMANN - NETWORK RJ45/SC GR

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 33 572 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 34 244 Ft

D-Link FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFL SM (SC-Duplex)- 15km konverter DMC-515SC/E

D-Link FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFL SM (SC-Duplex)- 15km...

D-LINK MEDIA CONVERTER 10/100MBPS DMC-515SC/E D-LINK TP-100MBPS FIBER SM SC 15KM...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 50 643 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 51 655 Ft

D-LINK 10/100  to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

D-LINK 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

D-Link DMC-515SC média konverter, Azonosító: DMC-515SC, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 52 746 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 53 801 Ft

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

D-Link DMC-700SC média konverter, Azonosító: DMC-700SC, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 58 471 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 59 640 Ft

STARTECH GB MM FIBER MEDIA CONVERTER SC  ET91000SC2

STARTECH GB MM FIBER MEDIA CONVERTER SC ET91000SC2

STARTECH IN

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 63 031 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 64 292 Ft

D-Link DMC‑700SC 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter DMC-700SC/E

D-Link DMC‑700SC 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converte...

D-Link GigabitEthernet 1000BaseT (RJ45)-1000BaseSX MM (SC-Duplex)-550m konverter DMC-700SC/E DMC-70...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 68 842 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 70 218 Ft

STARTECH GB MM FIBER MEDIA CONVERTER LC  ET91000LC2

STARTECH GB MM FIBER MEDIA CONVERTER LC ET91000LC2

STARTECH IN

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 74 936 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 76 435 Ft

Tételek: 16 - 30 / 33 (3 oldal)


Wlan-ok.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2020

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél