Média konverter


MikroTik FTC Media Converter 1000BaseT(RJ45) / 1000BaseSX/L, 802.3af/at PoE supp MT RBFTC11

MikroTik FTC Media Converter 1000BaseT(RJ45) / 1000BaseSX/L, 802.3af/a...

The FTC is a simple Fiber to Copper converter. Unlike many other media converters available on marke...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 19 279 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 19 664 Ft

TRENDNET 10/100 TX - FX Multi modusú SC üvegszál konverter

TRENDNET 10/100 TX - FX Multi modusú SC üvegszál konverter

TFC-110MSC

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 26 140 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 26 663 Ft

D-LINK 10/100  to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

D-LINK 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

D-Link DMC-300SC média konverter, Azonosító: DMC-300SC, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 27 327 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 27 873 Ft

Transceiver/Media Converter - 2 Port(s) - 1 x Network (RJ-45) - 1 x SC - 10/100Base-TX, 100Base-FX - 2 km DMC-300SC/E

Transceiver/Media Converter - 2 Port(s) - 1 x Network (RJ-45) - 1 x SC...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 33 814 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 34 490 Ft

D-Link FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFL SM (SC-Duplex)- 15km konverter DMC-515SC/E

D-Link FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFL SM (SC-Duplex)- 15km...

D-LINK MEDIA CONVERTER 10/100MBPS DMC-515SC/E D-LINK TP-100MBPS FIBER SM SC 15KM...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 44 272 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 45 158 Ft

D-LINK 10/100  to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

D-LINK 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter

D-Link DMC-515SC média konverter, Azonosító: DMC-515SC, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 45 669 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 46 583 Ft

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

D-Link DMC-700SC média konverter, Azonosító: DMC-700SC, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 58 622 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 59 794 Ft

STARTECH GB MM FIBER MEDIA CONVERTER SC  ET91000SC2

STARTECH GB MM FIBER MEDIA CONVERTER SC ET91000SC2

STARTECH IN

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 89 177 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 90 960 Ft

STARTECH GB MM FIBER MEDIA CONVERTER LC  ET91000LC2

STARTECH GB MM FIBER MEDIA CONVERTER LC ET91000LC2

STARTECH IN

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 112 086 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 114 328 Ft

STARTECH GBE FIBER MEDIA CONVERTER 10KM  ET91000SM10

STARTECH GBE FIBER MEDIA CONVERTER 10KM ET91000SM10

STARTECH IN

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 120 956 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 123 375 Ft

AXIS COMMUNICATION T8604 MEDIA CONVERTER SWITCH    5027-041

AXIS COMMUNICATION T8604 MEDIA CONVERTER SWITCH 5027-041

AXIS COMMUNICATION .

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 189 076 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 192 858 Ft

Tételek: 16 - 26 / 26 (2 oldal)


Wlan-ok.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2022

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél