Kiegészítők


KELine SC-SC multimódusú toldó OM4 /KE-SC-MM-EV/

KELine SC-SC multimódusú toldó OM4 /KE-SC-MM-EV/

Tulajdonságok: Központosító betét: kerámia (cirkónium) Beiktatási csillapítás:

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 611 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 623 Ft

Gembird 1x RJ45 kat. 5e fali aljzat, komplett, fehér NCAC-1U5E-01

Gembird 1x RJ45 kat. 5e fali aljzat, komplett, fehér NCAC-1U5E-01

Gyártó: Gembird, Termékosztály: Komplett aljzat, Csatlakozó típusa: RJ45, Portok száma: 1, Kábelezés...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 627 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 640 Ft

KELine SC-SC toldó monomódusú OS2 /KE-SC-SM/

KELine SC-SC toldó monomódusú OS2 /KE-SC-SM/

Tulajdonságok: Központosító betét: kerámia (cirkónium) Beiktatási csillapítás:

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 634 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 646 Ft

Digitus Surface mount box for faceplates DN-93803

Digitus Surface mount box for faceplates DN-93803

80x80x42 mm, color pure white, German layout Surface mount box for faceplates DN-93803

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 644 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 657 Ft

SC/APC-SC/ACP, monomódusú KE-SCA-SM

SC/APC-SC/ACP, monomódusú KE-SCA-SM

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 652 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 665 Ft

RJ 45 CAT5e Keystone aljzat UTA5003

RJ 45 CAT5e Keystone aljzat UTA5003

Keystone aljzat UTA5003, Azonosító: UTA5003, 1: Csatlakozó, 2: 1 x RJ45 female - mama, 3: Keystone a...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 691 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 705 Ft

KELine ST-ST toldó monomódusú OS2 /KE-ST-SM/

KELine ST-ST toldó monomódusú OS2 /KE-ST-SM/

Tulajdonságok: Központosító betét: kerámia (cirkónium) Beiktatási csillapítás:

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 704 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 718 Ft

ASSMANN - NETWORK DIGITUS MODULAR PLUG ROUND      A-MO 8/8 SR

ASSMANN - NETWORK DIGITUS MODULAR PLUG ROUND A-MO 8/8 SR

ASSMANN - NETWORK CABLE 8P8C UNSHIELDED

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 704 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 719 Ft

DELTA Törésgátló TGRJ45ZSZ RJ45 ZÁRT szürke

DELTA Törésgátló TGRJ45ZSZ RJ45 ZÁRT szürke

n.a.

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 704 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 719 Ft

KELine SC-SC duplex toldó multimódusú OM3 /KE-SCD-MM-AQ/

KELine SC-SC duplex toldó multimódusú OM3 /KE-SCD-MM-AQ/

Tulajdonságok: Központosító betét: kerámia (cirkónium) Beiktatási csillapítás:

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 721 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 736 Ft

HAU-UTP RJ-45 törésgátló

HAU-UTP RJ-45 törésgátló

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 736 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 751 Ft

Telefon dugó 6P/6C TED6600

Telefon dugó 6P/6C TED6600

Telefon dugó 6P/6C TED6600, Azonosító: TED6600, 1: Telefon dugó, 2: 1x RJ6, 3: 6 pin

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 736 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 751 Ft

Lanberg RJ45 inline coupler RJ45-2XRJ45 AD-RJ45-2RJ45-OU

Lanberg RJ45 inline coupler RJ45-2XRJ45 AD-RJ45-2RJ45-OU

Gyártó: Lanberg, AD-RJ45-2RJ45-OU

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 737 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 751 Ft

RJ 45 Törésgátló szines UTT0001

RJ 45 Törésgátló szines UTT0001

UTP törésgátló színes, Azonosító: UTT0001, 1: Törésgátló, 2: 1 x RJ45, 3: n.a. UTT0001

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 744 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 758 Ft

UTP RJ45 Törésgátló, fehér

UTP RJ45 Törésgátló, fehér

UTP kábel szereléséhez csatlakozó védő, törésgátló

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 744 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 758 Ft

Tételek: 1 - 15 / 611 (41 oldal)


Wlan-ok.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2023

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél