ZYXEL

Termék összehasonlítás (0)


ZyXEL NAS542 4-Bay Personal Cloud Storage NAS542-EU0101F

ZyXEL NAS542 4-Bay Personal Cloud Storage NAS542-EU0101F

Zyxel NAS542 hálózati adattároló, Azonosító: NAS542-EU0101F, HDD Méret: 4x 3,5' / 2,5', Befogadott H..

89 760 Ft Nettó: 70 677 Ft

Zyxel NBG7815 AX6000 Armor G5 WiFi 6 Multi-Gigabit NBG7815-EU0102F

Zyxel NBG7815 AX6000 Armor G5 WiFi 6 Multi-Gigabit NBG7815-EU0102F

WiFi Router Zyxel NBG7815 AX6000 Armor G5 WiFi 6 Multi-Gigabit, Azonosító: NBG7815-EU0102F, Funkció:..

75 865 Ft Nettó: 59 736 Ft

ZYXEL Optikai SFP Kábel 1m, (10Gbps) Adatátviteli sebesség, DAC10G-1M-ZZ0103F DAC10G-1M-ZZ0103F

ZYXEL Optikai SFP Kábel 1m, (10Gbps) Adatátviteli sebesség, DAC10G-1M-ZZ0103F DAC10G-1M-ZZ0103F

Váltókapacitás  10 Gb/s LAN portok átviteli sebessége  10 Gbit SFP  1 db ..

39 420 Ft Nettó: 31 039 Ft

ZYXEL POE Injektor 60W, POE++, POE12-60W-EU0101F POE12-60W-EU0101F

ZYXEL POE Injektor 60W, POE++, POE12-60W-EU0101F POE12-60W-EU0101F

POE12-60W-EU0101F KSH szám: 8517620000..

23 726 Ft Nettó: 18 682 Ft

Zyxel POE12-30W-EU0101F 2.5G PoE+ Injector (30W) tápfeladó POE12-30W-EU0101F
ZYXEL Powerline AV1000 1x1000Mbps (G.hn 2400Mbps), PLA6457-EU0201F PLA6457-EU0201F

ZYXEL Powerline AV1000 1x1000Mbps (G.hn 2400Mbps), PLA6457-EU0201F PLA6457-EU0201F

PLA6457-EU0201F KSH szám: 8517620000..

41 744 Ft Nettó: 32 869 Ft

ZyXEL SFP-LX-10-D 1000Mbps miniGBIC modul

ZyXEL SFP-LX-10-D 1000Mbps miniGBIC modul

- LC csatlakozó felület - 1310nm hullámhossz - 10km-es hatótávolság 91-010-203001B KSH..

53 449 Ft Nettó: 42 086 Ft

ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX GBIC Transceiver 91-010-204001B

ZyXEL SFP-SX-D 1000Base-SX GBIC Transceiver 91-010-204001B

SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data 91-010-204001B..

38 035 Ft Nettó: 29 949 Ft

ZyXEL SFP10G-SR 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector SFP10G-SR-ZZ0101F

ZyXEL SFP10G-SR 10G SFP+ modul, Wavelength 850nm, Short range (300m), Double LC connector SFP10G-SR-ZZ0101F

SFP10G-SR-ZZ0101F ZYXEL - SWITCHING FOR XGS1910ER SERIES IN..

76 427 Ft Nettó: 60 179 Ft

ZYXEL Switch  24x1000Mbps (24xPOE) + 4xGigabit kombó SFP, Menedzselhető Rackes, GS2220-28HP-EU0101F GS2220-28HP-EU0101F
ZYXEL Switch 10x10Gpbs (8xPOE) + 2xGigabit SFP+, Menezdselhető Rackes, XS1930-12HP-ZZ0101F XS1930-12HP-ZZ0101F

ZYXEL Switch 10x10Gpbs (8xPOE) + 2xGigabit SFP+, Menezdselhető Rackes, XS1930-12HP-ZZ0101F XS1930-12HP-ZZ0101F

  XS1930-10 XS1930-12HP Leírás Termék..

429 099 Ft Nettó: 337 873 Ft

ZYXEL Switch 24-port GbE L2 Smart Switch, desktop, fanless

ZYXEL Switch 24-port GbE L2 Smart Switch, desktop, fanless

24 Gigabit LAN port   Rack kit a csomagban. GS1900-24E-EU0101F KSH szám: 8517620000..

47 927 Ft Nettó: 37 738 Ft

ZYXEL Switch 24-port V2, GbE L2 Smart Switch, desktop, fanless GS1900-24E-EU0102F

ZYXEL Switch 24-port V2, GbE L2 Smart Switch, desktop, fanless GS1900-24E-EU0102F

10/100/1000 Mbit/s portok száma 24 Menedzselhető Igen QoS Van ..

64 588 Ft Nettó: 50 857 Ft

ZYXEL Switch 24x Gigabit + 4x 10G SFP+ hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloudt Menedzselhető XGS1930-28-EU0101F

ZYXEL Switch 24x Gigabit + 4x 10G SFP+ hybird mode, standalone or NebulaFlex Cloudt Menedzselhető XGS1930-28-EU0101F

ZYX XGS1930-28-EU0101F         XGS1930-28 Models ..

135 185 Ft Nettó: 106 445 Ft

ZYXEL Switch 24x Gigabit + 4x Gigabit Combo (RJ45/SFP) hybird mode, standalone vagy NebulaFlexSmart Menedzselhető (375W) GS192024HPV2-EU0101F
Tételek: 31 - 45 / 71 (5 oldal)


Wlan-ok.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2024

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél