MikroTik, 25G, 1310nm Dual LC UPC connector, 10km, SM, (XS+31LC10D) XS+31LC10D

  • MikroTik, 25G, 1310nm Dual LC UPC connector, 10km, SM, (XS+31LC10D) XS+31LC10D

A kép csak illusztráció!

Kedvezményes ár ¹
Bruttó ár:
59 333 Ft
Fogyasztói ár ²
Bruttó ár:
60 519 Ft
Gyártó:
Cikkszám:
897076
Garancia:
24 hónap
Készlet információ:
XS+31LC10D KSH szám: 85176200
Raktárkészlet Elérhető
Lagerbestand Elérhető
Starea stocului Elérhető
Stock status Elérhető
Állapot Új
Bedingung Új
Condiție Új
Condition Új


Wlan-ok.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2024

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél