MIKROTIK

Termék összehasonlítás (0)


12V 150W AC/DC hot swap tápegység  CCR1072-1G-8S+ hoz - MikroTik 12POW150

12V 150W AC/DC hot swap tápegység CCR1072-1G-8S+ hoz - MikroTik 12POW150

12POW150 KSH szám: 85045020..

49 277 Ft Nettó: 38 801 Ft

12V/10.8A tápegység CCR1036 r2 modellhez - MikroTik UP1302C-12

12V/10.8A tápegység CCR1036 r2 modellhez - MikroTik UP1302C-12

UP1302C-12 KSH szám: 85045020..

19 007 Ft Nettó: 14 966 Ft

24V/1,2A tápegység - MikroTik (egyenes csatlakozó) SAW30-240-1200GA

24V/1,2A tápegység - MikroTik (egyenes csatlakozó) SAW30-240-1200GA

SAW30-240-1200GA KSH szám: 85044030..

4 250 Ft Nettó: 3 347 Ft

Beltéri LTE/LoRa/CAT-M/NB 699MHz – 3.8GHz 1.5 – 4 dBi antenna SMA male csatlakozóval (KNOT-hoz) HGO-LTE-W

Beltéri LTE/LoRa/CAT-M/NB 699MHz – 3.8GHz 1.5 – 4 dBi antenna SMA male csatlakozóval (KNOT-hoz) HGO-LTE-W

MikroTik, IoT combo antenna (HGO-LTE-W) HGO-LTE-W HGO-LTE-W KSH szám: 85177000 ..

3 286 Ft Nettó: 2 588 Ft

Cloud Hosted Router P10 license / Level 5 P10

Cloud Hosted Router P10 license / Level 5 P10

..

26 140 Ft Nettó: 20 583 Ft

CRS112, CRS212 rack fül crs112-rack-ears

CRS112, CRS212 rack fül crs112-rack-ears

..

2 860 Ft Nettó: 2 252 Ft

Mikrotik (RB952Ui-5ac2nD) hAP ac lite router, 4x 10/100 LAN, 2.4/5Ghz, wireless-b/g/n/ac, passzív Po

Mikrotik (RB952Ui-5ac2nD) hAP ac lite router, 4x 10/100 LAN, 2.4/5Ghz, wireless-b/g/n/ac, passzív Po

  Adatlap RB952UI-5AC2ND KSH szám: 8517620000..

21 834 Ft Nettó: 17 193 Ft

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM

Routerek, routerboardok, tartozékok és kiegészítők..

8 033 Ft Nettó: 6 325 Ft

Mikrotik 1100AHx4 13x gigabites LAN porttal, rackbe szerelhető, IPSec hardveres gyorsítás RB1100x4

Mikrotik 1100AHx4 13x gigabites LAN porttal, rackbe szerelhető, IPSec hardveres gyorsítás RB1100x4

Mikrotik RouterBoard RB1100AHx4 Gigabit Ethernet ports Router RB1100x4 13xLAN RouterBoard RB1100AHx4..

156 858 Ft Nettó: 123 510 Ft

MikroTik 1m SMA-Male to SMA-Male kábel SMASMA

MikroTik 1m SMA-Male to SMA-Male kábel SMASMA

Mikrotik 1m SMA M- SMA M antenna kábel, Azonosító: SMASMA, Kábel: 1m, Csatlakozó: SMA male - SMA mal..

3 038 Ft Nettó: 2 392 Ft

MikroTik 24HPOW 24V 4A PS for CCR1016 and CCR1036 MT 24V4APOW

MikroTik 24HPOW 24V 4A PS for CCR1016 and CCR1036 MT 24V4APOW

Gyártó: MikroTik,..

14 240 Ft Nettó: 11 213 Ft

Tételek: 1 - 15 / 209 (14 oldal)


Wlan-ok.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2022

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél