MIKROTIK

Termék összehasonlítás (0)


12V 150W -48V DC telecom tápegység CCR1072-1G-8S+ hoz - MikroTik PW48V-12V150W

12V 150W -48V DC telecom tápegység CCR1072-1G-8S+ hoz - MikroTik PW48V-12V150W

PW48V-12V150W KSH szám: 85045020..

41 691 Ft Nettó: 32 828 Ft

12V/10.8A tápegység CCR1036 r2 modellhez - MikroTik UP1302C-12

12V/10.8A tápegység CCR1036 r2 modellhez - MikroTik UP1302C-12

UP1302C-12 KSH szám: 85045020..

24 418 Ft Nettó: 19 227 Ft

2216-1G-12XS-2XQ core router, 12xSFP28 25G port, 2xQSFP28 100Gbit port, 1xRJ45 gigabites port, redundáns táp CCR2216-1G-12XS-2XQ

2216-1G-12XS-2XQ core router, 12xSFP28 25G port, 2xQSFP28 100Gbit port, 1xRJ45 gigabites port, redundáns táp CCR2216-1G-12XS-2XQ

MikroTik, Cloud Core Router CCR2216-1G-12XS-2XQ CCR2216-1G-12XS-2XQ CCR2216-1G-12XS-2XQ KSH szám: 8..

1 140 293 Ft Nettó: 897 868 Ft

24V/1,2A tápegység - MikroTik (egyenes csatlakozó) SAW30-240-1200GA

24V/1,2A tápegység - MikroTik (egyenes csatlakozó) SAW30-240-1200GA

SAW30-240-1200GA KSH szám: 85044030..

4 382 Ft Nettó: 3 450 Ft

8-portos rackbe szerelhető PoE switch, 2xSFP+ 10G port, SwitchOS CSS610-8P-2S+IN

8-portos rackbe szerelhető PoE switch, 2xSFP+ 10G port, SwitchOS CSS610-8P-2S+IN

MikroTik, Cloud Smart Switch CSS610-8P-2S+IN CSS610-8P-2S+IN CSS610-8P-2S+IN KSH szám: 85176200 ..

92 377 Ft Nettó: 72 738 Ft

Belső tápegység 'revision r2' CCR1016 sorozathoz, 12V 5A GB60A-S12

Belső tápegység 'revision r2' CCR1016 sorozathoz, 12V 5A GB60A-S12

LAN/WIFI MikroTik Belső tápegység revision r2 CCR1016 sorozathoz, 12V 5A GB60A-S12 GB60A-S12 KSH sz..

11 626 Ft Nettó: 9 154 Ft

LAN/WIFI MikroTik Chateau 5G ax, 802.11ax, 1x2.5 gigabit RJ45, 4x gigabit RJ45 S53UG+M-5HAXD2HAXD-TC&RG502Q-EA

LAN/WIFI MikroTik Chateau 5G ax, 802.11ax, 1x2.5 gigabit RJ45, 4x gigabit RJ45 S53UG+M-5HAXD2HAXD-TC&RG502Q-EA

S53UG+M-5HAXD2HAXD-TC&RG502Q-EA KSH szám: 85176200..

256 216 Ft Nettó: 201 745 Ft

LHG LTE18 kit, 17dBi, gigabites RJ45 csatlakozó LHGGM&EG18-EA

LHG LTE18 kit, 17dBi, gigabites RJ45 csatlakozó LHGGM&EG18-EA

MikroTik, LHG LTE18 kit (LHGGM&EG18-EA) LHGGM&EG18-EA LHGGM&EG18-EA KSH szám: 85176200 ..

116 140 Ft Nettó: 91 449 Ft

Mikrotik (RB952Ui-5ac2nD) hAP ac lite router, 4x 10/100 LAN, 2.4/5Ghz, wireless-b/g/n/ac, passzív Po

Mikrotik (RB952Ui-5ac2nD) hAP ac lite router, 4x 10/100 LAN, 2.4/5Ghz, wireless-b/g/n/ac, passzív Po

  Adatlap RB952UI-5AC2ND KSH szám: 8517620000..

22 200 Ft Nettó: 17 480 Ft

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM

Routerek, routerboardok, tartozékok és kiegészítők..

6 967 Ft Nettó: 5 486 Ft

Mikrotik 1100AHx4 13x gigabites LAN porttal, rackbe szerelhető, IPSec hardveres gyorsítás RB1100x4

Mikrotik 1100AHx4 13x gigabites LAN porttal, rackbe szerelhető, IPSec hardveres gyorsítás RB1100x4

Mikrotik RouterBoard RB1100AHx4 Gigabit Ethernet ports Router RB1100x4 13xLAN RouterBoard RB1100AHx4..

133 081 Ft Nettó: 104 788 Ft

MikroTik 1m SMA-Male to SMA-Male kábel SMASMA

MikroTik 1m SMA-Male to SMA-Male kábel SMASMA

Mikrotik 1m SMA M- SMA M antenna kábel, Azonosító: SMASMA, Kábel: 1m, Csatlakozó: SMA male - SMA mal..

2 978 Ft Nettó: 2 345 Ft

Mikrotik 24HPOW High power 24V 1.6A power supply + power plug 24HPOW

Mikrotik 24HPOW High power 24V 1.6A power supply + power plug 24HPOW

Gyártó: MikroTik,..

6 718 Ft Nettó: 5 290 Ft

Mikrotik 48POW 48V 1.46A Power Adapter + Power plug 48POW

Mikrotik 48POW 48V 1.46A Power Adapter + Power plug 48POW

Gyártó: MikroTik,..

7 492 Ft Nettó: 5 900 Ft

Tételek: 1 - 15 / 204 (14 oldal)


Wlan-ok.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2024

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél