UBIQUITI NETWORKS

Termék összehasonlítás (0)


24V/1,25A PoE Injector, Gigabit, 30W, fehér - Ubiquiti POE-24-30W-G-WH

24V/1,25A PoE Injector, Gigabit, 30W, fehér - Ubiquiti POE-24-30W-G-WH

POE-24-30W-G-WH KSH szám: 85044090..

6 755 Ft Nettó: 5 319 Ft

30W Gigabit 802.3at, PoE Injector - Ubiquiti Networks U-POE-AT

30W Gigabit 802.3at, PoE Injector - Ubiquiti Networks U-POE-AT

U-POE-AT KSH szám: 85044030..

6 837 Ft Nettó: 5 383 Ft

48V/0.5A Gigabit PoE tápegység, fehér - Ubiquiti - Csomagolás nélkül POE-48-24W-G-WH-OEM
LAN/WIFI Ubiquiti UniFi 6+ WiFi6 access point, 802.11ax, beltéri, dobozos, (táp nélkül) U6+
LAN/WIFI Ubiquiti UniFi Cloud Key G2 Plus tartó UACC-CKG2-PLUS STAND

LAN/WIFI Ubiquiti UniFi Cloud Key G2 Plus tartó UACC-CKG2-PLUS STAND

UACC-CKG2-PLUS STAND KSH szám: 85176200..

8 997 Ft Nettó: 7 084 Ft

LAN/WIFI Ubiquiti UniFi DAC kábel SFP+ 10Gbit, fekete, 0.5m UACC-DAC-SFP10-0.5M

LAN/WIFI Ubiquiti UniFi DAC kábel SFP+ 10Gbit, fekete, 0.5m UACC-DAC-SFP10-0.5M

UACC-DAC-SFP10-0.5M KSH szám: 85176200..

6 674 Ft Nettó: 5 256 Ft

NanoBeamM5 19dBi Window Mount NBE-19-WM

NanoBeamM5 19dBi Window Mount NBE-19-WM

NanoBeam 19 Window Mount NBE-19-WM NBE-19-WM KSH szám: 85299049 ..

1 915 Ft Nettó: 1 508 Ft

NanoStation5 AC Loco CPE eszköz OEM - PoE tápegység nélkül Loco5AC-OEM

NanoStation5 AC Loco CPE eszköz OEM - PoE tápegység nélkül Loco5AC-OEM

LAN/WIFI Ubiquiti NanoStation5 AC Loco CPE eszköz - PoE tápegység nélkül LOCO5AC LOCO5AC KSH szám: ..

22 974 Ft Nettó: 18 090 Ft

PoE Ubiquiti  passive adapter 15V 0,8A 12W POE-15-12W

PoE Ubiquiti passive adapter 15V 0,8A 12W POE-15-12W

Ubiquiti 15V 0,8A 12W passzív adapter, Azonosító: POE-15-12W, Tipus: PoE Adapter, Mód: Vezetékes, Cs..

2 570 Ft Nettó: 2 024 Ft

PoE Ubiquiti  passive adapter 24V 0,5A 12W Gbe POE-24-12W-G

PoE Ubiquiti passive adapter 24V 0,5A 12W Gbe POE-24-12W-G

POE-24-12W-G KSH szám: 8504403000..

5 527 Ft Nettó: 4 352 Ft

Switch Ubiquiti USW-48 48pt GbE 4xSFP L2 USW-48

Switch Ubiquiti USW-48 48pt GbE 4xSFP L2 USW-48

USW-48..

193 832 Ft Nettó: 152 623 Ft

U Fiber, Multi-Mode SFP modul 1 Gbps UACC-OM-MM-1G-D-OEM

U Fiber, Multi-Mode SFP modul 1 Gbps UACC-OM-MM-1G-D-OEM

LAN/WIFI Ubiquiti UFiber, Multi-Mode SFP modul 1 Gbps UACC-OM-MM-1G-D-OEM UACC-OM-MM-1G-D-OEM KSH s..

3 856 Ft Nettó: 3 036 Ft

UBiQUiTi  USW-FLEX-UTILITY Ubiquiti, Flex Switch kültéri IP67-es ház + Ethernet patch kábel és 60W PoE adapter USW-FLEX-UTILITY

UBiQUiTi USW-FLEX-UTILITY Ubiquiti, Flex Switch kültéri IP67-es ház + Ethernet patch kábel és 60W PoE adapter USW-FLEX-UTILITY

Telepítési opciók Oszlopra szerelt, Falra szerelhető     Kompatibil..

26 713 Ft Nettó: 21 034 Ft

Ubiquiti 24 Volt POE 1A 1xGbE LAN POE-24-24W-G

Ubiquiti 24 Volt POE 1A 1xGbE LAN POE-24-24W-G

UBIQUITI Ubiquiti 24V 1.0A power supply with POE and LAN port POE-24-24W nincs info ..

6 755 Ft Nettó: 5 319 Ft

Tételek: 1 - 15 / 244 (17 oldal)


Wlan-ok.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2024

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél