Optikai modul


ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM ex.2183

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM ex....

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP modul; További információk: 1.25G, ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 3 805 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 3 881 Ft

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM ex.2190

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM ex.21...

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP modul; További információk: 1.25G, ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 3 910 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 3 989 Ft

Qoltec Splitter 1x8   1.5m   0.9mm   G.657A   SingleMode 54204

Qoltec Splitter 1x8 1.5m 0.9mm G.657A SingleMode 54204

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Száloptikai kábelek - szplitterek; Folyamatos teljesítmény: 0.3 Watt;...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 4 017 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 4 097 Ft

Ubiquiti UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, UF-MM-1G-OEM

Ubiquiti UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, UF-MM-1G-OEM

nincs info...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 4 235 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 4 320 Ft

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up ...

Routerek, routerboardok, tartozékok és kiegészítők

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 5 813 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 5 929 Ft

ExtraLink 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR (J9150D) EX.15104

ExtraLink 10G SFP+ LC SR 300m MMF XCVR (J9150D) EX.15104

Gyártó: ExtraLink; EX.15104

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 215 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 6 340 Ft

WINTOP SFP modul MM 1Gbps 0,55km LC dlx

WINTOP SFP modul MM 1Gbps 0,55km LC dlx

Alapadatok : Típus : SFP modul

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 345 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 6 472 Ft

Digitus Digitus SFP+ 10G Dac cable 0,5m allnet, cisco, D-link, Edimax, Ethe DN-81220

Digitus Digitus SFP+ 10G Dac cable 0,5m allnet, cisco, D-link, Edimax,...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 463 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 6 592 Ft

Ubiquiti UDC-1 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 1m UDC-1

Ubiquiti UDC-1 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 1m UDC-1

Gyártó: Ubiquiti Networks;...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 543 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 6 674 Ft

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - UF-MM-1G

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - U...

Hálózat csatolófelület típus SFP Maximális adatátviteli sebesség 1...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 7 083 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 7 225 Ft

TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC Module

TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC Module

MÉDIA KONVERTER ÉS MODUL Szabványok és protokollok IEEE 802.3z, CSMA/CD, TC...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 877 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 7 015 Ft

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module

Garancia : 24 hónap saját TL-SM311LM

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 989 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 7 129 Ft

ExtraLink YT-SFP+-SR 10GbE SFP+ SR-LC (Multi-Mode) 850nm 300m ex.2244

ExtraLink YT-SFP+-SR 10GbE SFP+ SR-LC (Multi-Mode) 850nm 300m ex.2244

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP+ 10GbE Module SR (LC); További info...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 7 108 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 7 250 Ft

Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper Transceiver Module - single pack UF-RJ45-1G

Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper Transceiver Module - single ...

Gyártó: Ubiquiti Networks;...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 134 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 6 257 Ft

ASSMANN - NETWORK DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE  DN-81000-01

ASSMANN - NETWORK DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE DN-81000-01

ASSMANN - NETWORK HP-COMP 1.25 GBPS 0.55 KM

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 7 747 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 7 902 Ft

Tételek: 1 - 15 / 126 (9 oldal)


Wlan-ok.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2020

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél