Optikai modul


Gigalight monomódusú  BIDI SFP modul, 1.25G, 1550/1310nm, 3km távolság, 0~70 hőm. tart., DDM funkció, LC GPB-5324L-03CD

Gigalight monomódusú BIDI SFP modul, 1.25G, 1550/1310nm, 3km távolság...

nincs info...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 1 885 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 1 922 Ft

Ubiquiti UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, UF-MM-1G-OEM /db

Ubiquiti UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, UF-MM-1G-OEM /d...

nincs info...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 3 155 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 3 218 Ft

Ubiquiti, U Fiber, Multi-Mode SFP Modul, 1G, 20db - csak HUSZASÁVAL RENDELHETŐ UF-MM-1G-20

Ubiquiti, U Fiber, Multi-Mode SFP Modul, 1G, 20db - csak HUSZASÁVAL RE...

UF-MM-1G-20 KSH szám: 85177000

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 3 242 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 3 307 Ft

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM ex.2190

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM ex.21...

Gyá,rtó,: ExtraLink, Termé,kosztá,ly: Switch kiegé,szí,tők, T&ia...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 4 647 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 4 740 Ft

Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi,(Párban rendelhető) UF-SM-1G-S-kék 1db

Ubiquiti UF-SM-1G-S - U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi,(Párban re...

Single-Mode Module, 1G, BiDi OEM Kék (Párban rendelhető) UF-SM-1G-S-OEM-Kék

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 4 206 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 4 290 Ft

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM ex.2183

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM ex....

Gyá,rtó,: ExtraLink, Termé,kosztá,ly: Switch kiegé,szí,tők, T&ia...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 4 731 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 4 825 Ft

TP-LINK TL-SM321B WDM modul

TP-LINK TL-SM321B WDM modul

MÉDIA KONVERTER ÉS MODUL Szabványok és protokollok IEEE 802.3z, CSMA/CD, TC...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 4 745 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 4 840 Ft

TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC Module

TP-LINK TL-SM311LS Mini GBIC Module

MÉDIA KONVERTER ÉS MODUL Szabványok és protokollok IEEE 802.3z, CSMA/CD, TC...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 5 264 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 5 369 Ft

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module

TP-LINK TL-SM311LM Mini GBIC Module

Garancia : 24 hónap saját TL-SM311LM

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 5 556 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 5 667 Ft

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up ...

Routerek, routerboardok, tartozékok és kiegészítők

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 5 711 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 5 825 Ft

Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper Transceiver Module - single pack UF-RJ45-1G

Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper Transceiver Module - single ...

Gyá,rtó,: Ubiquiti Networks,...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 134 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 6 257 Ft

TP-LINK TL-SM321A WDM modul

TP-LINK TL-SM321A WDM modul

TP-Link 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP module, Azonosító: TL-SM321A, Tipus: Switch portbővítő mo...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 607 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 6 739 Ft

ASSMANN - NETWORK DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE  DN-81000-01

ASSMANN - NETWORK DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE DN-81000-01

ASSMANN - NETWORK HP-COMP 1.25 GBPS 0.55 KM

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 6 980 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 7 120 Ft

ExtraLink YT-SFP+-SR 10GbE SFP+ SR-LC (Multi-Mode) 850nm 300m ex.2244

ExtraLink YT-SFP+-SR 10GbE SFP+ SR-LC (Multi-Mode) 850nm 300m ex.2244

Gyá,rtó,: ExtraLink, Termé,kosztá,ly: Switch kiegé,szí,tők, T&ia...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 7 197 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 7 341 Ft

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - UF-MM-1G

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - U...

Hálózat csatolófelület típus SFP Maximális adatátviteli sebesség 1...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 7 104 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 7 246 Ft

Tételek: 1 - 15 / 66 (5 oldal)


Wlan-ok.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2021

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél