Média konverter


TP-LINK Optikai Media Konverter WDM 100(réz)-100FX(SC) Single mód, TL-FC111A-20 TL-FC111A-20

TP-LINK Optikai Media Konverter WDM 100(réz)-100FX(SC) Single mód, TL-...

NETWORK Standards and Protocols IEEE802.3, IEEE802.3i, IEEE802.3u ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 7 897 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 8 055 Ft

TP-LINK Optikai Media Konverter WDM 100(réz)-100FX(SC) Single mód, TL-FC111B-20 TL-FC111B-20

TP-LINK Optikai Media Konverter WDM 100(réz)-100FX(SC) Single mód, TL-...

NETWORK Standards and Protocols IEEE802.3, IEEE802.3i, IEEE802.3u ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 7 897 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 8 055 Ft

TP-LINK MC220L 1000M media Converter

TP-LINK MC220L 1000M media Converter

TP-Link MC220L média konverter, Azonosító: MC220L, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SFP, 1x ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 8 034 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 8 195 Ft

TP-LINK MC112CS single-mode 100M fiber Converter

TP-LINK MC112CS single-mode 100M fiber Converter

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 10 439 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 10 648 Ft

TP-LINK MC110CS Fast Ethernet Media Converter

TP-LINK MC110CS Fast Ethernet Media Converter

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 11 535 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 11 766 Ft

SC&T 1 csatornás jeltovábbító fekete /TTA111AVR-2/

SC&T 1 csatornás jeltovábbító fekete /TTA111AVR-2/

Tulajdonságok: Kép, hang, tápfeszültség és PTZ kamera távvezérlőjelek átvitelére alkalmas Adatprot...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 11 699 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 11 933 Ft

TPLink Konv. MC111CS single-mode SCfiber

TPLink Konv. MC111CS single-mode SCfiber

Automatikus 10/100Mb/s MDI/MDIX Ethernet port. 20 km MM optikai linkhez,full/duplex üzemmódban. LED ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 11 948 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 12 187 Ft

TP-Link MC100CM 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter

TP-Link MC100CM 100Mbps optikai (UTP-SC) média konverter

TP-Link MC100CM média konverter, Azonosító: MC100CM, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC fib...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 12 930 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 13 188 Ft

TP-LINK Optikai Media Konverter WDM 1000(réz)-1000FX(SC) Single mód, TL-FC311A-20 TL-FC311A-20

TP-LINK Optikai Media Konverter WDM 1000(réz)-1000FX(SC) Single mód, T...

Standards and Protocols IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 80...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 13 147 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 13 410 Ft

TP-LINK MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter

TP-LINK MC200CM Gigabit Ethernet Media Converter

• TP-Link MC200CM média konverter • Azonosító: MC200CM • Felület: Médiakonverter • Csatlakozás: 1x S...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 14 092 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 14 374 Ft

TP-LINK MC210CS Media konverter 10/100/1000, Single mode

TP-LINK MC210CS Media konverter 10/100/1000, Single mode

Támogatott szabványok: IEEE 802.3 ab/IEEE 802.3 z. Csatlakozó: 1 SC fiber optic, 1 RJ45 jack. Max. t...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 14 375 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 14 663 Ft

Delock média konverter 100Base-FX SC egyes mód, 1310 nm, 20 km 86215

Delock média konverter 100Base-FX SC egyes mód, 1310 nm, 20 km 86215

Termékleírás Ez a Delock Fast Ethernet Média Konvertert használhatja, hogy kibővítse hálózatát egy ...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 14 590 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 14 882 Ft

Digitus Fast Ethernet média konverter, SC / RJ45 DN-82020-1

Digitus Fast Ethernet média konverter, SC / RJ45 DN-82020-1

Gyártó: DIGITUS, Termékosztály: Média konverter, Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1: FastEt...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 16 562 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 16 893 Ft

Delock Media Converter 1000Base-SX SC MM 850 nm 550 m compact 86442

Delock Media Converter 1000Base-SX SC MM 850 nm 550 m compact 86442

Termék leírás Ez a Gigabit Ethernet Média konverter kiegészíti a hálózatod egy optikai üvegszálas in...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 17 620 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 17 972 Ft

STARTECH GB FIBER SFP TRANSCEIVER SM LC  SFPGLCLHSMST

STARTECH GB FIBER SFP TRANSCEIVER SM LC SFPGLCLHSMST

STARTECH IN

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 25 637 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 26 150 Ft

Tételek: 1 - 15 / 24 (2 oldal)


Wlan-ok.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2024

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél