Cisco MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver MGBSX1

  • Cisco MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver MGBSX1

A kép csak illusztráció!

Kedvezményes ár ¹
Bruttó ár:
52 800 Ft
Fogyasztói ár ²
Bruttó ár:
53 856 Ft
Gyártó:
Cikkszám:
269346
Garancia:
36 hónap
Készlet információ:
Gyártó: Cisco Systems, Termékosztály: Switch kiegészítők, Típus: MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC) , További információk: Optikai szá maximális távolsága (850nm TYP., 830-860nm):, 220 m (160 MHz/km esetén 62.5/125um MMF), 275 m (200 MHz/km esetén 62.5/125um MMF), 500 m (400 MHz/km esetén 50/125um MMF), 550 m (500 MHz/km esetén 50/125um MMF), Modul paraméterek:, Átviteli teljesítmény: 9.5 - 4 dBm,, Vételi érzékenység: -20 -17 dBm., Bemeneti teljesítmény: -20 - 17 dBm,, stress sensitivity:, 50/125um: -13dBm,, 62.5/125um: -12.5dBm., Csatlakozó típus: LC Duplex, Készülékek melyekben fel van használva: SRW208G, SRW208MP, SRW208P, SR224G, SRW224, SRW224P, SRW224G4, SRW248G4, SRW2008, SRW2008MP, SRW2008P, SR2024, SR2024C, SRW2016,
SRW2024, SRW2024P, SRW2048., Szélesség: 13.4 mm, Magasság: 8.5 mm, Hossz: 55.7 mm, Nettó tömeg: 0.018 kg
Raktárkészlet Elérhető
Lagerbestand Elérhető
Starea stocului Elérhető
Stock status Elérhető
Állapot Új
Bedingung Új
Condiție Új
Condition Új


Wlan-ok.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2024

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél