D-LINK

Termék összehasonlítás (0)


D-LINK 1-PORT GIGABIT 30W POE INJECTOR DPE-301GI

D-LINK 1-PORT GIGABIT 30W POE INJECTOR DPE-301GI

D-LINK ...

24 628 Ft Nettó: 19 392 Ft

D-LINK 10 PORT SWITCH INCLUDING 8X10G DXS-1210-10TS

D-LINK 10 PORT SWITCH INCLUDING 8X10G DXS-1210-10TS

General   Interfaces • 8 x 10GBASE-T ports • 2 x SFP+ ports ..

444 141 Ft Nettó: 349 717 Ft

D-Link 10-Port Gigabit PoE+ Smart Switch inc. 2 SFP Ports POE budget 130W DGS-1210-10MP

D-Link 10-Port Gigabit PoE+ Smart Switch inc. 2 SFP Ports POE budget 130W DGS-1210-10MP

Gyá,rtó,: D-Link, Termé,kosztá,ly: SWITCH - menedzselhető, LAN há,l&oa..

63 104 Ft Nettó: 49 688 Ft

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

D-LINK 1000BaseT to 1000BaseSX (SC) Multimode Media Converter

D-Link DMC-700SC média konverter, Azonosító: DMC-700SC, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC ..

80 970 Ft Nettó: 63 756 Ft

D-LINK 10GE SFP+ LR TRANSCEIVER        DEM-432XT

D-LINK 10GE SFP+ LR TRANSCEIVER DEM-432XT

D-LINK IN..

216 847 Ft Nettó: 170 746 Ft

D-LINK 12 PORT SWITCH INCLUDING 8X10G  DXS-1210-12TC

D-LINK 12 PORT SWITCH INCLUDING 8X10G DXS-1210-12TC

D-LINK PORTS & 4XSFP IN..

447 084 Ft Nettó: 352 035 Ft

D-LINK 28-PORT GG SMART SWITCH 4SFP    DGS-1210-28MP

D-LINK 28-PORT GG SMART SWITCH 4SFP DGS-1210-28MP

D-LINK 24X10/100/1000MBPS IN..

181 825 Ft Nettó: 143 169 Ft

D-LINK 28-PORT GIGABIT POE SWITCH CPNT DGS-1510-28P

D-LINK 28-PORT GIGABIT POE SWITCH CPNT DGS-1510-28P

D-Link DGS-1510-28P Gigabit SmartPro 24+4 portos switch Tulajdonságok: Portok: 24 db 10/100/1000 Mb..

295 131 Ft Nettó: 232 387 Ft

D-Link 28-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch including 4 10G SFP+ DGS-1510-28X

D-Link 28-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch including 4 10G SFP+ DGS-1510-28X

28xport, Fémház, 24xGigabit, 4x10G SFP+ DGS-1510-28X 28 Port Gigabit SmartPro Switch DGS-1510-28X..

178 164 Ft Nettó: 140 287 Ft

D-link 4G LTE USB Adapter DWM-222

D-link 4G LTE USB Adapter DWM-222

Technical Specifications General Device Interfaces USB 2.0 SIM slot (6-pin) microSD card slot..

28 487 Ft Nettó: 22 431 Ft

D-LINK 4G/5G Modem + Wireless Router Dual Band AC2600 1xWAN(1000Mbps) + 4xLAN(1000Mbps) + 1xUSB + 1xSIM, DWR-978/E DWR-978/E

D-LINK 4G/5G Modem + Wireless Router Dual Band AC2600 1xWAN(1000Mbps) + 4xLAN(1000Mbps) + 1xUSB + 1xSIM, DWR-978/E DWR-978/E

D-Link DWR-978 Műszaki adatok Típusszám DWR-978 field.body 5G Gateway Supports..

204 616 Ft Nettó: 161 115 Ft

D-Link 5-Port 10/100/1000Mbps Gigabit PoE+ Switch, 60W power budget DGS-1005P/E
D-Link 52-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch including 4 10G SFP+ DGS-1510-52X

D-Link 52-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch including 4 10G SFP+ DGS-1510-52X

Gyártó: D-Link, Termékosztály: SWITCH - menedzselhető, LAN hálózati architektúra: GigabitEthernet, S..

320 906 Ft Nettó: 252 682 Ft

D-LINK 52PORT POE GIGABIT SMART SWITCH

D-LINK 52PORT POE GIGABIT SMART SWITCH

DGS-1210-52MP D-LINK 370W IN..

285 786 Ft Nettó: 225 028 Ft

Tételek: 1 - 15 / 95 (7 oldal)


Wlan-ok.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2024

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél