Kiegészítők


HPE MSA 16Gb SW FC SFP 4pk XCVR C8R24B

HPE MSA 16Gb SW FC SFP 4pk XCVR C8R24B

C8R24B KSH szám: 8517620000

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 138 351 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 141 118 Ft

APC NETWORK MANAGEMENT CARD 3, UPS hálózatkezelő kártya AP9640

APC NETWORK MANAGEMENT CARD 3, UPS hálózatkezelő kártya AP9640

Közvetlenül a hálózatba kapcsolva az egyedi UPS-ek távolról felügyelhetők és vezérelhetők. Tartalmaz...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 147 343 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 150 290 Ft

Ubiquiti, U Fiber, Multi-Mode SFP+  Modul, 10G, 20db - csak HUSZASÁVAL RENDELHETŐ UACC-OM-MM-10G-D-20

Ubiquiti, U Fiber, Multi-Mode SFP+ Modul, 10G, 20db - csak HUSZASÁVAL...

UACC-OM-MM-10G-D-20 KSH szám: 85176200

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 173 505 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 176 976 Ft

STARTECH 25U ADJ DEPTH 4 POST RACK       4POSTRACK25U

STARTECH 25U ADJ DEPTH 4 POST RACK 4POSTRACK25U

STARTECH .

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 159 565 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 162 757 Ft

Ubiquiti, UniFi Redundant Power System (RPS) USP-RPS

Ubiquiti, UniFi Redundant Power System (RPS) USP-RPS

USP-RPS KSH szám: 85044030

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 202 631 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 206 684 Ft

NETGEAR - PROMOTIONS REPL.POWER SUPPLY M4300-SERIES  APS550W-100NES

NETGEAR - PROMOTIONS REPL.POWER SUPPLY M4300-SERIES APS550W-100NES

NETGEAR - PROMOTIONS F/GSM4328PA GSM4352PA

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 183 173 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 186 837 Ft

UBIQUITI USW-PRO-48-POE Ubiquiti USW-Pro-48-POE 48-port + 4xSFP+ Gigabit PoE++ 600W UniF USW-PRO-48-POE

UBIQUITI USW-PRO-48-POE Ubiquiti USW-Pro-48-POE 48-port + 4xSFP+ Gigab...

USW-PRO-48-POE

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 543 021 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 553 882 Ft

STARTECH 3-PORT HDBASET EXTENDER KIT     ST124HDBT

STARTECH 3-PORT HDBASET EXTENDER KIT ST124HDBT

STARTECH HDBASET EXTENDER OVER CAT5-4K IN...

Kedvezményes ár ¹ Bruttó: 611 022 Ft Fogyasztói ár ² Bruttó: 623 243 Ft

Tételek: 466 - 473 / 473 (32 oldal)


Wlan-ok.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2024

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél