D-LINK 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

  • D-LINK 10/100  to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

A kép csak illusztráció!

Kedvezményes ár ¹
Bruttó ár:
32 562 Ft
Fogyasztói ár ²
Bruttó ár:
33 213 Ft
Gyártó:
Cikkszám:
21527
Garancia:
24 hónap
Készlet információ:
D-Link DMC-300SC média konverter, Azonosító: DMC-300SC, Felület: Médiakonverter, Csatlakozás: 1x SC fiber optic, 1x RJ45 jack, Támogatott szabvány: IEEE 802.3x, Távolság: max. 2 km, Egyéb: 100BaseTX Duplex - 100BaseFX (SC Multi-mode)
Raktárkészlet 3-14 nap
Lagerbestand 3-14 nap
Starea stocului 3-14 nap
Stock status 3-14 nap
Állapot Új
Bedingung Új
Condiție Új
Condition Új
UTP portok száma 1
LAN sebesség 10/100
Optikai csatlakozó SC
Hatótávolság 2 km


Wlan-ok.hu - DS ONLINE NETWORK Kft. © Minden jog fenntartva | 2011-2021

¹ Kedvezményes ár: Készpénzes, utánvételes és átutalásos fizetés esetén érvényes, kizárólag a webáruházban leadott rendeléseknél
² Fogyasztói ár: Bankkártyás fizetés esetén; illetve értékesítőinken keresztül telefonon, e-mailben és üzletünkben leadott webáruházas rendeléseknél