Amennyiben nem ér el minket telefonon, kérjük küldjön nekünk egy emailt elérhetőségével és Mi visszahívjuk!

Optikai modul


KTI Networks KS-800-C 100FX modul for KS-801 SC, 2km multimode ETKS800C

KTI Networks KS-800-C 100FX modul for KS-801 ...

3 311 Ft Nettó: 2 607 Ft

KTI Networks KS-300-FC 100FX module, multimod. SC 2km (KS-316/324-hez) (NS2300/300-FC) ETKS300FC

KTI Networks KS-300-FC 100FX module, multimod...

3 400 Ft Nettó: 2 677 Ft

KTI Networks KS-300-FT 100FX module, multimod. ST 2km (KS-316/324-hez) NS-2300/300-FT ETKS300FT

KTI Networks KS-300-FT 100FX module, multimod...

3 400 Ft Nettó: 2 677 Ft

KTI Networks NFC-200-T 10/100TX-FX/ST m.m. 2 km Multi módusú Média konverter + táp ETNCF200T

KTI Networks NFC-200-T 10/100TX-FX/ST m.m. 2 ...

4 122 Ft Nettó: 3 246 Ft

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM SFP YT-OC24-01

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (MM) 850...

Gyártó: MikroTik;..

4 637 Ft Nettó: 3 651 Ft

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM SFP YT-OC24-20

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (SM) 131...

Gyártó: MikroTik;..

5 499 Ft Nettó: 4 330 Ft

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm D...

Routerek, routerboardok, tartozékok és kiegészítők..

5 756 Ft Nettó: 4 532 Ft

Level One 570620 GBIC Transceiver LX/SC Fiber 10Km (GVT-0201) LOGVT-0201

Level One 570620 GBIC Transceiver LX/SC Fiber...

6 186 Ft Nettó: 4 871 Ft

KTI Networks SFP-GLM-A Mini-GBiC Multimode Max.550M 1.25Gbps/Multimode/Duplex/850nm ETSFP-GLM-A

KTI Networks SFP-GLM-A Mini-GBiC Multimode Ma...

6 839 Ft Nettó: 5 385 Ft

ASSMANN - NETWORK DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE  DN-81003

ASSMANN - NETWORK DIGITUS MINI GBIC (SFP) MOD...

ASSMANN - NETWORK 1.25 GBPS 20KM TX1310NM/RX1550NM GR..

7 049 Ft Nettó: 5 550 Ft

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - 2-Pack UF-MM-1G

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-M...

Gyártó: Ubiquiti Networks;..

7 150 Ft Nettó: 5 630 Ft

ASSMANN - NETWORK DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE  DN-81001

ASSMANN - NETWORK DIGITUS MINI GBIC (SFP) MOD...

ASSMANN - NETWORK 1.25 GBPS 20KM 1310NM GR..

7 417 Ft Nettó: 5 840 Ft

ExtraLink YT-SFP-T RJ45 SFP 10/100/1000M copper module SFP YT-SFP-T

ExtraLink YT-SFP-T RJ45 SFP 10/100/1000M copp...

Gyártó: MikroTik;..

7 437 Ft Nettó: 5 856 Ft

KTI Networks KGM-340F 4port SFP/MINI-GBIC Gigabit empty-slot connect. ETKGM340F

KTI Networks KGM-340F 4port SFP/MINI-GBIC Gig...

7 474 Ft Nettó: 5 885 Ft

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx MT S-31DLC20D

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310...

Gyártó: MikroTik; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC) ; Tovább..

7 652 Ft Nettó: 6 025 Ft

Tételek: 1 - 15 / 160 (11 oldal)