Optikai modul


EXTRALINK LC/UPC SIMPLEX SM ADAPTER ex.3500

EXTRALINK LC/UPC SIMPLEX SM ADAPTER ex.3500

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Csatlakozó toldó törésgátló; Dugó, csatlakozó típusa: LC-simpe...

Listaár: 276 Ft

Qoltec Splitter 1x4   0.9mm   G.657A   SingleMode   1.5m 54201

Qoltec Splitter 1x4 0.9mm G.657A SingleMode 1.5m 54201

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Száloptikai kábelek - szplitterek; Folyamatos teljesítmény: 0.3 Watt;...

Listaár: 3 412 Ft

Ubiquiti UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, UF-MM-1G-OEM

Ubiquiti UF-MM-1G-20 - U Fiber, Multi-Mode Module, 1G, UF-MM-1G-OEM

nincs info...

Listaár: 3 219 Ft

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM ex.2190

ExtraLink YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC (Multi-Mode) 850nm 550m DDM ex.21...

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP modul; További információk: 1.25G, ...

Listaár: 3 713 Ft

Qoltec Splitter 1x8   1.5m   0.9mm   G.657A   SingleMode 54204

Qoltec Splitter 1x8 1.5m 0.9mm G.657A SingleMode 54204

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Száloptikai kábelek - szplitterek; Folyamatos teljesítmény: 0.3 Watt;...

Listaár: 4 122 Ft

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM ex.2183

ExtraLink YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC (Single-Mode) 1310nm 20km DDM ex....

Gyártó: ExtraLink; Termékosztály: Switch kiegészítők; Típus: SFP modul; További információk: 1.25G, ...

Listaár: 4 124 Ft

Ubiquiti UF-SM-1G-S 1.25Gbps SFP 1xLC (Single-Mode) 1310/1550nm BiDi 3km - Pair UF-SM-1G-S

Ubiquiti UF-SM-1G-S 1.25Gbps SFP 1xLC (Single-Mode) 1310/1550nm BiDi 3...

Gyártó: Ubiquiti Networks;

Listaár: 4 754 Ft

Qoltec Splitter 1x4   G.657A   SC/APC - SC/APC   SingleMode 54202

Qoltec Splitter 1x4 G.657A SC/APC - SC/APC SingleMode 54202

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Száloptikai kábelek - szplitterek; Folyamatos teljesítmény: 0.3 Watt;...

Listaár: 4 690 Ft

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up to 550 meter Multi Mode fiber connection, with DDM

MIKROTIK 1.25G SFP transceiver with a 850nm Dual LC connector, for up ...

Routerek, routerboardok, tartozékok és kiegészítők

Listaár: 5 467 Ft

Qoltec Splitter 1x4   G.657A   SC/PC - SC/PC   SingleMode 54203

Qoltec Splitter 1x4 G.657A SC/PC - SC/PC SingleMode 54203

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Száloptikai kábelek - szplitterek; Folyamatos teljesítmény: 0.3 Watt;...

Listaár: 5 319 Ft

Qoltec Splitter 1x8   G.652D   SC/APC - SC/APC   SingleMode 54205

Qoltec Splitter 1x8 G.652D SC/APC - SC/APC SingleMode 54205

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Száloptikai kábelek - szplitterek; Folyamatos teljesítmény: 0.3 Watt;...

Listaár: 6 295 Ft

Qoltec Splitter 1x8   G.657A   SC/PC - SC/PC   SingleMode 54206

Qoltec Splitter 1x8 G.657A SC/PC - SC/PC SingleMode 54206

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Száloptikai kábelek - szplitterek; Folyamatos teljesítmény: 0.3 Watt;...

Listaár: 6 387 Ft

WINTOP SFP modul MM 1Gbps 0,55km LC dlx

WINTOP SFP modul MM 1Gbps 0,55km LC dlx

Alapadatok : Típus : SFP modul

Listaár: 6 449 Ft

Qoltec Splitter 1x16   1.5m   0.9mm   G.657A   SingleMode 54207

Qoltec Splitter 1x16 1.5m 0.9mm G.657A SingleMode 54207

Gyártó: Qoltec; Termékosztály: Száloptikai kábelek - szplitterek; Folyamatos teljesítmény: 0.3 Watt;...

Listaár: 6 676 Ft

Ubiquiti UDC-1 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 1m UDC-1

Ubiquiti UDC-1 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 1m UDC-1

Gyártó: Ubiquiti Networks;...

Listaár: 6 118 Ft

Tételek: 1 - 15 / 123 (9 oldal)